• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony 
  • Facebook :
  • 800px Facebook f logo 2019

ZEBRANIA Z RODZICAMI W DNIU 15.05.2024 r.

 

Klasa

Wychowawca

Sala

Godzina

1 Liceum Ogólnokształcące

Piotr Rosiak

106

16:30

1 Technikum Hotelarstwa

Sylwia Żynda-Kaźmierczak

104

16:30

1 Technikum Leśne

Renata Chorążewska

P2

18:20

1 Technikum Reklamy

Joanna Górska

106

18:20

1 Technikum Spedycyjne

Magdalena Szafarczyk

A

16:30

1 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych

Dorota Kasprzyk

C

16:30

1 Technikum Agrobiznesu

1 Technikum Ekonomiczne

Marcin Wawrzyniak

P2

16:30

1 Branżowa Szkoła I Stopnia

Kierowca mechanik

Kucharz

Urszula Jędrzejewska-Kamińska

107

18:20

2 Liceum Ogólnokształcące

Agata Ignaczak

102

16:30

2 Technikum Agrobiznesu

2 Technikum Leśne

Marta Cieślak

103

16:30

2 Technikum Ekonomiczne

2 Technikum Hotelarstwa

Katarzyna Grzelakowska

E

16:30

2 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych A

Monika Niespodziańska

P3

16:30

2 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych B

Aleksandra Gołdych

P1

16:30

2 Technikum Spedycyjne

Ewa Wallis

107

16:30

2 Technikum Reklamy A

Magdalena Baranek

B

16:30

2 Technikum Reklamy B

Agnieszka Szmytka

F

16:30

2 Branżowa Szkoła I Stopnia

Kucharz

Elżbieta Sell

D

16:30

2 Branżowa Szkoła I Stopnia

Kierowca mechanik

Radosław Wojciechowski

7

18:20

3 Liceum Ogólnokształcące

Agnieszka Marciniak

103

18:20

3 Technikum Agrobiznesu

3 Technikum Leśne

Justyna Frątczak

9

18:20

3 Technikum Reklamy

Joanna Sobczak

S2

16:30

3 Technikum Spedycyjne

Ewelina Jankowska

104

18:20

3 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych

Agnieszka Mirecka-Katulska

P3

18:20

3 Technikum Ekonomiczne

3 Technikum Hotelarstwa

Monika Kieliszak

108

18:20

4 Technikum Agrobiznesu

4 Technikum Leśne

Anna Walkowiak

S1

16:30

4 Technikum Reklamy

Anita Olszewska

P2

18:20

4 Technikum Spedycyjne

Kacper Bartoszewski

102

18:20

4 Technikum Żywienia i Usług

   Gastronomicznych

Monika Izydorczyk

10

18:20

 

 

 

Sale A, B, D, E, F  - znajdują się w kompleksie sportowo - dydaktycznym

Sale 102, 103, 104, 106, 107, 108, - znajdują się w pałacu

Sale 7, 9, 10                                     - znajdują się w pawilonie po wschodniej stronie pałacu

Sale P1, P2, P3                                - znajdują się po zachodniej stronie pałacu

Sale S1, S2                                       - znajdują się pod stołówką

 

Konsultacje z nauczycielami w dniu 15.05.2024 r.

17:20 – 18:15

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Miejsce dyżuru

1.       

Andrzejewski Józef

104

2.       

Banaszak Justyna

P2

3.       

Baranek Magdalena

P2

4.       

Barska Nikola

7

5.       

Bartoszewski Kacper 

7

6.       

Borowiak Magdalena

internat

7.       

Broj Katarzyna

102

8.       

Chojnacka Wiktoria

108

9.       

Chorążewska Renata

106

10.   

Cierzniak Jan

internat

11.   

Cieślak Marta

104

12.   

Ciszyńska Stanisława

102

13.   

Doleżko Krzysztof

P3

14.   

Frątczak Justyna

7

15.   

Frydryszak Łukasz

104

16.   

Gajewska Krystyna

106

17.   

Gołdych Aleksandra

106

18.   

Gough Joanna

P3

19.   

Górska Joanna

P3

20.   

Grzelakowska Katarzyna

P1

21.   

Gudilkin Igor

103

22.   

Hryciuk Katarzyna

107

23.   

Ignaczak Agata

108

24.   

Izydorczyk Monika

7

25.   

Janc Anetta

106

26.   

Jankowska Ewelina

P1

27.   

Jasińska Izabela

internat

28.   

Jędrzejewska-Kamińska Urszula

106

29.   

Kasprzyk Dorota

107

30.   

Kazańska-Książczak Hanna

102

31.   

Kieliszak Monika

gabinet pedagoga i kierownika szkolenia praktycznego

32.   

Knapkiewicz Jolanta

gabinet pedagoga i kierownika szkolenia praktycznego

33.   

Kolenda Przemysław

108

34.   

Kujawa Anna

108

35.   

Lewandowski Ryszard

104

36.   

Łaskawska Małgorzata

P3

37.   

Maciejewska Sylwia

107

38.   

Marciniak Agnieszka

7

39.   

Matczak-Gaj Anna

gabinet dyrektora

40.   

Matyba Ewa

106

41.   

Midor Andrzej

104

42.   

Mirecka-Katulska Agnieszka

P3

43.   

Niespodziańska Monika

107

44.   

Olszewska Anita

9

45.   

Pilarska Ewa

106

46.   

Plich Agnieszka

9

47.   

Przerwa Jakub

P2

48.   

Romańczuk Maria

7

49.   

Rosiak Artur

nieobecny

50.   

Rosiak Piotr

106

51.   

Sell Elżbieta

107

52.   

Skoczylas-Błaszczyk Małgorzata

P2

53.   

Smarż Iwona

P1

54.   

Sobczak Joanna

9

55.   

Szafarczyk Magdalena

P1

56.   

Szmytka Agnieszka

P2

57.   

Szymańska Urszula

7

58.   

Śliwińska Magdalena

biblioteka

59.   

Tomczak Aneta

103

60.   

Turski Marcin

103

61.   

Walkowiak Anna

9

62.   

Wallis Ewa

108

63.   

Wawrzyniak Marcin

9

64.   

Widelska-Strzelińska Edyta

108

65.   

Wilczewska Ewa

107

66.   

Wojciechowski Radosław

103

67.   

Wojewoda Marlena

102

68.   

Wolski Krzysztof

103

69.   

Żynda-Kaźmierczak Sylwia

103

facebook

youtube

instagram
274225865 4983986018324116 7077637840486135471 n