To był cudowny wieczór.

Mistrzostwa Szkoły Absolwentów w Tenisie Stołowym.

To nie był zwykły turniej, to nie byli zwykli ludzie. To byli nasi WSPANIALI ABSOLWENCI.

Zapytacie: „Kto wygrał?”. Odpowiem: Wszyscy, którzy tego dnia się stawili. A zdołali dojechać:

z Anglii, Niemiec, Warszawy, Witkowa, Konina i okolic, a także (jak zwykle) mocna ekipa z Żychlina.

Absolwenci przybili z dziećmi, żonami, mężami, a także ze swoimi rodzicami. Wielkie brawa dla wszystkich. Byli również nasi emeryci nieodłącznie związani ze sportem szkolnym oraz naszymi wychowankami. Dziękujemy p. Eli Goińskiej i p. Leszkowi Goińskiemu.

Dziękuję wszystkim Absolwentom, którzy odpowiedzieli na zaproszenie ale nie mogli przybyć z różnych powodów. Pozdrawiamy tych rozsianych po całej Europie i Polsce.

Może kiedyś? Może innym razem?

To był pięknie spędzony czas, ogromne pozytywne emocje przed nadchodzącymi Świętami.

Mimo upływu lat, nikt nie przestraszył się rywalizacji, wszyscy pokazali, że zdobytych umiejętności w szkole nie zapomina się tak szybko. Tenis stołowy – grą całego życia.

Absolwenci wspominali i pozdrawiają swoich wychowawców: p. E. Dziardziela, p. Z. Gajewskiego, p. T. Przytucką, p. E. Sell,  p. A. Janc, p. I. Grabarczyk-Smarż, p. P. Karczewskiego, p. P. Rosiaka, p. J. Gadomską, p. A. Walkowiak, p. J. Sobczak, p. A.Rogalską, p. E.Wallis, p. A. Marciniak, p. A. Niezabitowską, p. E. Jagiełło, p. (Ś.P.) K. Ciesielskiego.

Na zakończenie turnieju wręczyliśmy puchary i pamiątkowe dyplomy oraz skromne upominki dla każdego uczestnika (dziękuję sponsorom ). Dziękuję również WSZYSTKIM, którzy pomogli zorganizować i przeprowadzić, to wcale niełatwe przedsięwzięcie. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Artur Rosiak