30.03.2023 r. na deskach szkolnej sceny miał miejsce niezwykły spektakl muzyki, słowa i aranżacji.

Igor Biniewicz, uczeń kl. 4 TSG, inicjator widowiska muzycznego pod tytułem „Usłysz nas!”,  zaprosił do współpracy członków szkolnego chóru i stworzył znakomity pokaz talentów.

Kreatywność młodzieży posłużyła się uniwersalnym językiem piosenki i ruchu scenicznego, by na tle wielobarwnej scenografii opowiedzieć o marzeniach i uczuciach. Repertuar zawierał także  utwory Igora Biniewicza. Piosenki „Idę w miasto” i „Tonę” zaprezentowane przez autora cieszyły   ogromnym powodzeniem.

Występ młodych artystów zyskał żywiołowy aplauz publiczności, która domagała się bisów.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy uczestnikami kolejnej odsłony wirtuozerii naszych uczniów i absolwentów.

Bohaterowie wydarzenia:

Członkowie chóru szkolnego: Wiktoria Betlej, Martyna Biernat, Igor Biniewicz, Igor Borowiecki, Julia Gałązka, Marysia Gralak, Julia Grzebiela, Julia Grzelak, Natalia Jesiołowska, Izabela Karbowa, Agata Kubacka, Amelia Kunicka, Julia Kwaśniewska, Wiktoria Łukasiewicz, Zofia Marchwicka, Maria Michurska, Julia Szymańska, Roksana Walczak.

Gościnnie: Igor Biniewicz w autorskich utworach:”Idę w miasto”, „Tonę”.

Marysia Gralak.

Zespół „Gold Roses”- Paulina Banaszak, Łukasz Korbaczyński, Sebastian Koralewski, Marcin Kwaśniewski, Wojciech Michurski, Szymon Wiśniewski.

Relacja z koncertu