• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • ikona resetu interlinii
 • ikona większej interlinii+
 • Kontrast:
 • ikona włączania kontrastu
 • ikona wyłączania kontrastu
 • Mapa strony:
 • ikona mapa strony 
 • Facebook :
 • 800px Facebook f logo 2019

We wtorek 7 listopada 2023r. 18 uczniów reprezentowanych przez klasę 2 i 3 technikum ekonomicznego naszej szkoły odwiedziła placówkę Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Koninie. Celem wycieczki przedmiotowej było poznanie funkcjonowania placówki ze szczególnym uwzględnieniem historii powstania ZUS oraz jego zadań i funkcji w obszarze ubezpieczeń.  
Dzięki uprzejmości pracowników ZUS, w tym Pani Agnieszki Jąkalskiej młodzież mogła poznać zasady obsługi interesantów, z zainteresowaniem obejrzała prezentację aby jeszcze aktywniej uczestniczyć w szkolnych lekcjach z ZUS. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie ze strony ZUS i jednocześnie czekamy na spotkanie w murach naszej szkoły z przedstawicielem ZUS. Celem spotkania jest udział w naszych szkolnych przygotowaniach młodzieży do Olimpiady „Lekcji z ZUS” na etapie szkolnym. Życzymy młodzieży wytrwałości i satysfakcji z udziału w niniejszej Olimpiadzie, która odbędzie się 28 listopada br. 

facebook

youtube

instagram
274225865 4983986018324116 7077637840486135471 n